Strona główna > AKTUALNOŚCI > AKTUALNOŚCI
udostępnij stronę

AKTUALNOŚCI

Granty w Konkursie Fundacji CEMEX dla organizacji pozarządowych i szkół przyznane

Już od 10 lat Fundacja CEMEX „Budujemy Przyszłość” poprzez konkurs „Fabryka Pomysłów” wspiera organizacje pozarządowe i szkoły w realizowaniu projektów społecznych w miejscowościach, w których CEMEX prowadzi działalność biznesową. Tegoroczne „jubileuszowe” granty konkursowe zostały przyznane 18 organizacjom pozarządowym i instytucjom edukacyjnym.

Więcej ...

X Edycja konkursu na najlepsze projekty Wolontariatu Pracowniczego Fundacji CEMEX rozstrzygnięta!

Pracownicy CEMEX już po raz dziesiąty zrealizują projekty społeczne w ramach programu Fundacji CEMEX „Budujemy Przyszłość”.

Więcej ...

„Fabryka Pomysłów” – fabryka rozwiązań

W ramach konkursu grantowego „Fabryka Pomysłów” Fundacja CEMEX „Budujemy Przyszłość” wspiera projekty społeczne podejmowane przez lokalne organizacje pozarządowe i placówki edukacyjne. Najważniejszym celem konkursu jest, aby wybrane projekty odpowiadały na realne potrzeby, rozwiązywały istniejące problemy, a ich rezultaty były faktycznie użyteczne dla społeczności lokalnych.

Więcej ...

Wystartował konkurs dla organizacji pozarządowych i szkół Fundacji CEMEX „Budujemy Przyszłość”

Od 10 lat Fundacja CEMEX „Budujemy Przyszłość” dzięki konkursowi „Fabryka Pomysłów” wspiera organizacje pozarządowe i szkoły w realizowaniu projektów społecznych w miejscowościach, w których CEMEX prowadzi działalność biznesową. Kolejny nabór projektów potrwa do 1 marca.

Więcej ...

Ruszyła jubileuszowa - X Edycja konkursu na najlepsze projekty wolontariatu pracowniczego Fundacji

Idea wolontariatu jest obecna w firmie CEMEX od wielu lat. Pracownicy CEMEX na przestrzeni ostatnich 8 lat zrealizowali prawie 150 projektów na rzecz lokalnych społeczności na terenie całego kraju. Nabór wniosków w ramach jubileuszowej X Edycji konkursu rozpoczął się 14 stycznia i potrwa do 15 lutego br.

Więcej ...
Strony: 1 2 3 >  ostatnia
Współpracują z nami:
Realizacja: kotaniastudio.pl
^ Powrót do góry strony