Strona główna > AKTUALNOŚCI > AKTUALNOŚCI
udostępnij stronę

AKTUALNOŚCI

Fundacja CEMEX ogłosiła laureatów tegorocznego konkursu grantowego „Fabryka Pomysłów”

Fundacja CEMEX „Budujemy Przyszłość” już 11 rok z rzędu przyznała granty finansowe organizacjom pozarządowym i placówkom edukacyjnym w ramach Konkursu „Fabryka Pomysłów”. W tegorocznym konkursie laureaci musieli uwzględnić dodatkowe działania związane z niwelowaniem negatywnych skutków pandemii COVID-19 w swoich społecznościach.

Więcej ...

Konkurs dla organizacji pozarządowych i szkół „Fabryka Pomysłów”

Szanowni Państwo,
wszystkim Wnioskodawcom, którzy przesłali propozycje projektów w odpowiedzi na tegoroczny Konkurs „Fabryka Pomysłów”, serdecznie dziękujemy! Jednocześnie informujemy, że zakończyliśmy pierwszy etap weryfikacji formalnej i oceny merytorycznej złożonych wniosków.

Więcej ...

Fundacja CEMEX prowadzi nabór projektów w konkursie dla organizacji pozarządowych i szkół

Fundacja CEMEX „Budujemy Przyszłość” uruchomiła nabór projektów w 11 edycji konkursu „Fabryka Pomysłów”. Projekty mogą składać organizacje pozarządowe, placówki edukacyjne, kluby sportowe, gminne ośrodki kultury i spółdzielnie socjalne w określonych lokalizacjach do 6 marca 2020 roku.

Więcej ...

Granty w Konkursie Fundacji CEMEX dla organizacji pozarządowych i szkół przyznane

Już od 10 lat Fundacja CEMEX „Budujemy Przyszłość” poprzez konkurs „Fabryka Pomysłów” wspiera organizacje pozarządowe i szkoły w realizowaniu projektów społecznych w miejscowościach, w których CEMEX prowadzi działalność biznesową. Tegoroczne „jubileuszowe” granty konkursowe zostały przyznane 18 organizacjom pozarządowym i instytucjom edukacyjnym.

Więcej ...

X Edycja konkursu na najlepsze projekty Wolontariatu Pracowniczego Fundacji CEMEX rozstrzygnięta!

Pracownicy CEMEX już po raz dziesiąty zrealizują projekty społeczne w ramach programu Fundacji CEMEX „Budujemy Przyszłość”.

Więcej ...
Strony: 1 2 3 >  ostatnia
Współpracują z nami:
Realizacja: kotaniastudio.pl
^ Powrót do góry strony